Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pisanie dziennika jest zajęciem, jakie uprawiają ludzie od wieków. To naturalnie dzięki pamiętnikom zachowała się wiedza sprzed lat. To właśnie dzięki pamiętnikom dostępny jest także obraz dawnych epok. We obecnym świecie pisanie pamiętników papierowych powoli odchodzi do lamusa.

Zamiast pamiętnika papierowego są blogi, innymi słowy pamiętniki internetowe rodzaju https://wiadomoto.pl/. Jest niemniej jednak wielka różnica pomiędzy takim dziennikiem papierowym a blogiem. Dziennik papierowy był znacznie bardziej osobisty. Tudzież bloga, jaki przecież pracuje w internecie, ma prawo czytać każdy. Co zgodność z rzeczywistością internet zapewnia pewną ochronę własności osobistej, jednakowoż oraz tak wszyscy mogą posiadać dostęp do zapisu wspomnień lub przeżyć. Pamiętnikarstwo uprawiane jest również w social media.

Social media to, poza blogami, różne portale społecznościowe, muzyczne i inne, na jakich ludzie poznają się, zamieniają odczuciami, zwierzają się sobie. Prowadzenie dzienników internetowych jest niesłychanie popularne wśród młodych ludzi.

Wypada jednakże wiedzieć, że tego typu zwierzenia prowadzą również co poniektóre gwiazdy, jak i politycy. Nie ulega wątpliwości niemniej jednak, iż takie pamiętniki osób publicznych różnią się od pamiętników osób absolutnie anonimowych. Politycy na własnych blogach przeważnie komentują najświeższe doniesienia z życia polityki, a także wchodzą w polemiki światopoglądowe ze swoimi przyjaciółmi z rządu.

Gwiazdy natomiast donoszą o swoich koncertach, pokazach mody czy filmach, w jakich zagrały. Blog jako pamiętnik może być zupełnie anonimowy, niemniej jednak niektórzy lokują na nim swoje zdjęcia, piszą czym się absorbują, skąd pochodzą. To rodzaj pewnego oczyszczenia, ponieważ oraz tak piszą o rzeczach, jakie inni ludzie odczytują na odległość. Od czasu do czasu niemniej jednak zdarza się, iż przez treści umieszczane na blogu dana osoba jest szykanowana w swoim środowisku, dotyczy to w głównej mierze dzieci. Wobec tego również wszyscy rodzice powinni być czujni oraz zwracać uwagę na to, co robi ich dziecko w sieci oraz jak to na niego wpływa.

Warto też przeczytać