Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kursy z gotowania wirtualne dla firm przygotowuje pasjonat kuchni hiszpańskiej, Adrian Stojewski. Opracowane przez niego kursy kulinarne online to idealne rozwiązanie, bo osoby, które nim są zainteresowane nie powinny się w żaden sposób ograniczyć. Zajęcia z gotowania tego typu mogą być zrealizowane w całej Polsce. Świetnie sprawdzą się w propozycji zajęć mających na celu integrację w nowym zespole albo jako propozycja obchodzenia wigilii pracowniczej lub innego istotnego wydarzenia w konkretnej firmie.

Aktualnie coraz bardziej kieruje się uwagę na możliwość wykonywania różnych rzeczy zdalnie i dużo pracowników z różnych przedsiębiorstw pracuje w odległych miejscach. Dlatego kursy kulinarne online są świetną okazją do tego, by zespół mógł spędzać wspólnie czas, bez najmniejszych ograniczeń. Wszystko przebiega w nieoficjalnej atmosferze, co jest jeszcze bardziej zachęcające. Osoby biorące udział w zajęciach mają zapewnione gotowanie pod okiem wykwalifikowanego szefa kuchni, który do tej pory wyszkolił już wiele tysięcy entuzjastów przygotowywania posiłków.

Zajęcia takie jak lekcje gotowania online mogą odbyć się również po angielsku, wobec czego dużo korporacji chętnie bierze w nich udział. Kursanci, jacy zdecydują się na wzięcie udziału w ciekawych warsztatach mogą liczyć na to, iż wszystkie ze składników będą mieć dostarczane pod drzwi. Relacje na żywo z nauka gotowania online mają miejsce w profesjonalnym studio kulinarnym, w opcji Full HD. Można skorzystać z Microsoft Teams, Zoom, Skypa, Webex, YouTube lub innych centrum pracy zespołowej.

Warto też przeczytać