Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Makijaż permanentny ust w London Esthetics to idealny sposób na metamorfozę ust. Każda klientka, która decyduje się na ten zabieg ma zapewnione piękne, pełne oraz mocno zabarwione usta. Może w efekcie poczuć się zmysłowo. Jeżeli komukolwiek będzie zależało na utrwalonym kolorze ust przez cały czas, to taki zabieg jest w stanie to zagwarantować. Brak symetrii ust lub poprawę naturalnego koloru można uzyskać już po lekkiej korekcji. Po zabiegu kolor będzie nad wyraz mocny, lecz po pierwszym zabiegu wskazuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W związku z tym, klientki decydujące się na makijaż permanentny ust zapraszane są na nieodpłatne udostępnienie koloru po całkowitym zagojeniu, czyli po mniej więcej miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem mało bolesnym. Tylko niektóre wśród pań poczują po nim lekki dyskomfort. Ekspert medycyny estetycznej poinformuje o tym, że proces gojenia po mikropigmentacji wynosi od 3 do dziesięciu dni. Wówczas też usta mogą pozostawać wrażliwe i suche.

Mogą się one także delikatnie łuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Kompletny proces gojenia i utrwalenia pigmentu to okres mniej więcej 1 miesiąca. Rzetelnie zrealizowany zabieg pozwoli uzyskać najlepszy wygląd ust i podkreślić ich piękno. Nie ma znaczenia, czy klientce zależy na otrzymaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu celem uzyskania symetrii – otrzyma stricte to, czego oczekiwała, bo wszystkim zajmie się wykwalifikowany team.

Metody proponowane w London Esthetics to: pełne usta, ombre, jak i usta połączenie podkładu, cieniowania i efektu świetlnego. Oferta kolorystyczna obejmuje wiele odcieni, a w doborze idealnego pomoże personel. Dobrze będzie sprawdzić portfolio kliniki na stronie internetowej, aby nabrać przekonania, że właściwie będzie się tutaj zgłosić. Podczas pierwszej konsultacji zainteresowane osoby będą poinformowane o takich aktywnościach, jakich muszą unikać w trakcie procesu zagojenia.

Warto też przeczytać