Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całościowej regeneracji tkanki skórnej, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem takiego lasera odbywa się szybko i daje doskonałe rezultaty. Poza tym, z zabiegu można korzystać gdy chce się odmłodzić skórę po oparzeniach słonecznych, polepszyć jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się także do redukcji blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Tkanka skórna jest w o wiele lepszej kondycji. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Całkowity rezultat zauważalny jest z kolei po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie od razu po jego zakończeniu można powrócić do dawnych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, w celu uzyskania doskonałych efektów. Przerwa pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. W czasie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła.

W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia jest szybki, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Pacjenci dowiedzą się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Lekarze zaznajamiają ich również z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można poczuć się bezpiecznie.

Warto też przeczytać