Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wolno być mistrzem w każdej dyscyplinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Kunszt uwodzenia kieruje się tym samym algorytmem. Ćwiczenia czyni mistrza, w takim razie prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, iż im więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na powodzenie. Innymi słowy im więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie można jednoznacznie potwierdzić ani obalić tej tezy, bo wszystko zależy od skłonności, charakteru oraz szczęścia rzeczowej osoby aspirującej na mistrza czarowania. Mówiąc precyzyjniej – kilka udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest atutem delikwenta. W związku z tym rośnie samoocena, wiara we personalizowane możliwości i przychylne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się przedni humor i znika wszelki stres, co niewątpliwie podnosi jakość randki. Z drugiej zaś witryny wiemy znakomicie, że kilka nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z jakąkolwiek kolejną poziom stresu dojrzewa proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei gwarantuje klapę następnej randki. A jakim sposobem uwieść byłą? To już osobny temat – zajrzyj na jak odzyskać byłą dziewczynę, a dowiesz się więcej. Najgorsze jest to, że sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak naturalnie za sprawą czynnika ludzkiego. Uwodzenie w założeniu jest wpływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z nastawieniem na wywieranie pożądanego wpływu na relacje pomiędzy tymi figurami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad i rad dotyczących uwodzenia, ponieważ te po prostu nie są, tak samo jak nie istnieją dwie osoby o bliźniaczym guście, wyglądzie i charakterze.

Dość łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik stworzonego przez nas adepta sztuki uwodzenia i zbierzmy wszystkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze stereotypową, grzeczną dziewczyną z właściwego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – następny punkt. Ciastka w nastrojowej kawiarni – następny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – następne kilka. Można tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, w jaki sposób zadziałałyby te sprawdzone sztuczki na randce z wyzwoloną oraz sfiksowaną imprezowiczką.

Warto też przeczytać