Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej na terenie Poznania, czyli w Blumedica to testy rzetelne, dedykowane dla przyszłych mam. Zdecydować się na nie muszą szczególnie te kobiety, które są w grupach ryzyka wystąpienia wad płodu. Nieinwazyjne badanie nifty poznań z krwi nie trwa długo. Próbki są sprawdzane w innowacyjnym laboratorium, co daje pewność efektywnie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie wyższym aniżeli dziewięćdziesiąt dziewięć procent skłania do jego przeprowadzenia.

Badanie takie zalecane jest głównie dla kobiet: mających 35 lat albo więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, a także u takich, u których pozostałe badania przesiewowe były już wykonywane w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko mutacji genetycznej. NIFTY jest w stanie wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadwyżką lub brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest powiązana z wiekiem matki.

Z tego względu też warto zasugerować się tym czynnikiem. Na przykład, niebezpieczeństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa rośnie stopniowo, liniowo do około trzydziestego roku życia, a kolejno rośnie wykładniczo. Test NIFTY to obecnie najnowocześniejsze badanie przesiewowe, jakie wykonane jest w pierwszym trymestrze ciąży. Dostarcza cennych wiadomości na temat dziecka. Jego wykonanie zmniejsza potrzebę wykonania badań inwazyjnych jak na przykład amniopunkcja.

Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to pozwoli wykrywać dużą gamę zaburzeń oraz nieprawidłowości płodu już od 10 tygodnia ciąży. Jest nad wyraz precyzyjne, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W placówce Blumedica udostępnione są wersje: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one pomiędzy sobą zakresem wykrytych wad.

W zależności od tego, jaka wersja jest zrobiona, na takie zaburzenia będzie wskazywać. Opisy wersji znajdują się na stronie. Test prenatalny NIFTY doceniany jest za dokładność pomiaru a także za to, że jest wszechstronny i nieinwazyjny.

Warto też przeczytać