Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez wszystkich gości. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może w tym miejscu zamieszkać nawet 6 osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można skontaktować się przez formularz internetowy lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wtedy każdy może dowiedzieć się detali w temacie założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, a jako że jest w pełni wyposażone to można tu spędzić dłuższy czas. W mieszkaniu znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras widokowy, a także dostępny jest garaż na pilota z miejscem postojowym.

Goście chwalą inne korzyści, jakie niekoniecznie znajdują się w pozostałych obiektach: bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci przy apartamencie, nocleg bezpłatny dla dzieci do 3 lat, możliwość płatności kartą lub online. W obiekcie takim są też akceptowane zwierzęta, bez dodatkowej opłaty. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament trzeba do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Warunki pobytu właściciele prezentują na witrynie www i w razie konieczności omawiają je indywidualnie z klientami.

Można również wynegocjować zasady zakwaterowania, co jest kolejnym atutem i zachęca do odwiedzin. Wybierając apartament można być pewnym, że będzie się idealnie spędzać wolne chwile lub delegację. Atuty zachęcające do tego, aby bukować pobyt to: nowoczesny wystrój, wygoda, pełne wyposażenie, doskonałe usytuowanie, możliwość wynajęcia apartamentu o każdej porze roku oraz atrakcyjna cena.

Warto też przeczytać