Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oprawa poligraficzna dla każdego wesela udostępniona jest w pracowni Margo & Bees. Bogata oferta wedding cards obejmuje: zaproszenia ślubne kwiatowe, zaproszenia ślubne glamour, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ekskluzywne, zaproszenia ślubne rustykalne, niepowtarzalne zaproszenia na ślub, minimalistyczne zaproszenia na ślub, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne geometryczne, zaproszenia ślubne z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne koronkowe, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne a także zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie znajdą właściwego zaproszenia, to mogą decydować się na składanie zamówienia indywidualnego. Na prośbę klientów personalizowane zaproszenia mogą być uzupełnione o nazwiska gości, datę oraz miejsce ślubu oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees od razu sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Projektanci przy wykonywaniu zaproszeń wykorzystają własne dotychczasowe doświadczenie oraz sugerują się aktualnymi trendami. Urozmaicona oferta pozwala realizować zamówienia dla osób o różnym guście. Poza tym, w pracowni projektowane są: save the date, przywieszki do upominków dla gości oraz księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełnią w dniu ślubu. Można też zamawiać winietki, zawieszki na alkohol oraz pudła na koperty.

Zamawianie zaproszeń na stronie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie propozycje i dobierać interesujące zaproszenia. Kolejno, instrukcja poprowadzi klientów przez dalsze etapy. Przed sfinalizowaniem zakupów opłaca się sprawdzić, czy wszystko jest bezbłędnie uzupełnione, a zwłaszcza liczba sztuk i informacje na zaproszeniu. Można także omawiać całość z projektantami Margo & Bees.

Warto też przeczytać